Камерчэскі турнір "Жэстачайшы кожаны мяч!" ПС 11 ≤ 90 / Взнос = 350 kTlr

Автор Nerazzurro, Нояб. 27, 2023, 21:25

« назад - далее »
Блок с содержанием первого сообщения
Паскольку я са сваім калічным Штутгартам ніпрыдвідзенна выйшал в высшую лігу, прыходзіцца арганізовываць камерчэскі турнір вместа учасція в кубке аўтсайдзераў.

Прыглашаюцца все жылаюшчыя калдыры с ПС ніжэ 90.
Мы жэ людзі небагатые, дажэ папіццот нам будзет замнога!
Паэтаму неабхадзімае калічыства дзенех - 350 ктлр с адной каманды-участніцы!
Паехалі запісывацца, будзет очэнь інцірэсна!

1. Штутгарт 86,41
2. Ільвес 86,73
3. Орхус 84,73
4. Астон Вілла 88,88
5. Літэкс 88,77
6. Кайзэрслаўтэрн 90,26 -> замена на Генк 88,86
7. Дайнава 90,44 -> замена на Твенте 84,49
8. Александрыя 87,96
9. Хапаэль Тэль-Авіў 89,50
10. Калітэя 88,89
11. Энергетык 85,67
12. Люн 88,97
13. Бенфіка 89,73
14. Задар 89,52
15. Райо Вальекано 88,68
16. Абалонь 88,78

 Ссылка

Nerazzurro

Дайнава нажаль выбывае. Замест яе бярэ ўдзел Твенте.

Nerazzurro

Таксама ёсць праблема з Кайзёрслаўтэрнам. Пакуль што адмяняю яго ўдзел, бо пераваліў 90 ПС. Прашу растлумачыць як так і ці збіраешся ізноў упасці ніжэй за 90. Інакш да турніра не будзеш дапушчаны.

Nerazzurro

Орхус, Хапоэль, Абалонь і Александрыю прашу тэрмінова падцвердзіць свой удзел па спасылке:
https://pbliga.com/mng_kt.php?p=viewkt&id=83

Fenix

Цитата: Nerazzurro от Дек. 30, 2023, 15:14  Таксама ёсць праблема з Кайзёрслаўтэрнам. Пакуль што адмяняю яго ўдзел, бо пераваліў 90 ПС. Прашу растлумачыць як так і ці збіраешся ізноў упасці ніжэй за 90. Інакш да турніра не будзеш дапушчаны.
адстранiць у наручнiкi аднаго з занадта крэпкiх хазяйцвеннiкау трэба - дзялоу та. звычайная схема вродзе ж.
я б пасадзiу LD Кляйна, але можна i проста новаiспячоннага жулiка Юсуфа. Калi ня дай бог збяжыць - аблажыць контрсанкцыямi у выглядзе цехнара 0-3

Nerazzurro

Ну тут ужо Дайнава была выключана, бо ПС вышэй за 90. Таму выйсце адно - або прадавай каго, каб упасці ніжэй за 90, або шукай сабе новы турнір. Я не хочу рабіць двайных стандартаў. Спадзяюся ты мяне зразумееш.
Калі ласка адкажы, ці мне чакаць таго, што ты "пахудзееш", або адразу браць каго іншага на тваё мейсца.

Fenix

дык навошта было яго выключаць? хто будзе трансферную палiтыку дзеля кт мяняць? вельмi дзiуны падыход, першы раз такое бачу за 45 сязонау

Nerazzurro


Nerazzurro

Кайзерслаўтерн заменены на Генк.

У адстаюшчых замечан Орхус, каторы наверна ішчо не аташоў ад атмічанія новага года.
Паскольку каманда вакантная, міня цірзают смутные самненія!
Даю паследні шанс запісацца да канца дня пятніцы. У лічку ўжэ пісаў!

Еслі не паслушаішся - патом не жалуйся! У суботу с утра жэстачайшэ ісключаю і бяру новага учасніка!

ПС: адкаррэкціраваў дні, а то ў аўторак ужо гульні пачынаюцца.
У лічку яшчэ раз напісаў.

Opw


Nerazzurro

https://youtu.be/WzFgUCzQaWs?si=3__3IBJr09I9Vb7o

Тут відэа з лесаваньнем на групы турніру. Зараз зраблю план гульняў на групавы этап.

Gladiator

Организатор когда планирует игры плей-офф добавлять? Меньше суток осталось.

Nerazzurro

Цитата: Gladiator от Янв. 14, 2024, 15:35  Организатор когда планирует игры плей-офф добавлять? Меньше суток осталось.
Выбачайце, быў з дзецьмі ў адпачынку. Усе гульні дададзены!

Nerazzurro